Konuşacak çok şey var

Eğitim sektöründe herkesin konuşmak istediği bir konu var.
Peki sizin ki ne? Gelin Ali Koç ile birlikte konuşalım!

Konusmalar Ebeveyn Markasi Nasil Olunur R

Ebeveyn markası nasıl olunur?

Eğitim kurumlarında ebeveynlerle konuşur, çocuklara hizmet verirsiniz. Ebeveynlerin okul döneminin başından sonuna kadar haklı bir kaygı süreçleri vardır ve sizi seçtiklerinde bu kaygıları gidermenizi isterler. Siz çocukların ihtiyaçlarını ve ebeveynlerin beklentilerini karşıladığınızda ebeveynin markası olursunuz ve artık sizi her yerde tavsiye etmeye, konuşmaya başlarlar. Peki bunu nasıl sağlarsınız? İşte haritanız bu konuşmada!

Öğretmen markası nasıl olunur?

Kaliteli bir eğitim kurumunun öğretmen kalitesiyle doğru orantılı olarak algılandığını bilmeli ve stratejinizi buna göre oluşturmalısınız. İyi öğretmenleri çekmek için, onların beklentilerini ve kaygılarını anlamanız, neye ihtiyaç duyduklarını ve sizin kurumunuzun sunduğunu belirlemeniz gerekmektedir. Aynı hedeflere ve amaçlara sahip misiniz? Ali Koç, bu konuları ele alarak sizin öğretmen markası olmanıza yardımcı olacak desteği sunuyor.

Konusmalar Ogretmen Markasi Nasil Olunur
Konusmalar Okuldan Ekole

Okuldan Ekole

Herhangi bir eğitim konusunda bir fikriniz var, özgün bir yönetiminiz var, henüz hayata geçiremediniz ya da uzun zamandır uyguluyorsunuz ve Türkiye’ye hatta dünyaya sesinizi duyurmak istiyorsunuz. Okuldan Ekole sohbetimiz ekolleşme yolculuğundaki rehberiniz olacak.

Eğitimde Markalaşma Yöntemleri

Neden bir markaya ihtiyacınız var sorusundan başlayarak bir eğitim kurumunun markalaşması için gereken her şeyi konuşuyor, markalaşma yolculuğunu sadece pazarlama faaliyeti kapsamından çıkarıyoruz

Konusmalar Egitimde Markalasma Yontemleri
Konusmalar Yenikoye Eskiadetler

Yeni Köye Eski Adetler

Eğitim söz konusu olduğunda inovasyon yenilik gibi kavramlar kulağa daha ilgi çekici gelmiştir. Kadim olanın eski ve işe yaramaz olduğu neredeyse ön kabule dönüştü. İnsanlığın binlerce yıllık tarihinde oluşturduğu deneyimi göz ardı edemeyiz. Bu konuşmamızda binlerce kez doğruluğu kanıtlanmış eski adetleri günümüz için yeniden yorumluyoruz.

Ebeveynlik Yolculuğunuzu Kucaklayın

Her yaş grubunda çocukların ihtiyacı ve ebeveynlerin kaygıları değişiyor. Okul serüveninin ilk adımı olan  anaokulundan başlayarak, ebeveynler nasıl bir yolculuğa çıktığını anlamaya çalışıyor. Her dönem kaygılar farklılaşıyor, çocukları için en iyisini düşünenler için her bir basamakta neyle karşılaşılacağına dair soru işaretleri oluşuyor. Bu uzun yolculuk boyunca karşılaşacağınız duraklar üzerine konuşmak için bir araya geliyoruz.

Konusmalar Ebeveynlik Yolculugunu Kucaklayin

Hemen İletişime Geçin

Aklınıza takılan sorular için bizimle hemen iletişime geçin,
en kısa sürede sorularınızı cevaplayalım.

Kişisel Verileriniz, Gizlilik Politikaları Kapsamında İşlenmektedir. Formu Doldurarak Gizlilik Politikaları'nı Okuduğunuzu Ve Kabul Ettiğinizi Onaylıyorsunuz.

Hemen İletişime Geçin

Aklınıza takılan sorular için bizimle hemen iletişime geçin,
en kısa sürede sorularınızı cevaplayalım.

Kişisel Verileriniz, Gizlilik Politikaları Kapsamında İşlenmektedir. Formu Doldurarak Gizlilik Politikaları'nı Okuduğunuzu Ve Kabul Ettiğinizi Onaylıyorsunuz.